Když chcete dělat věci, které vás baví a naplňují, potřebujete kvalitní pasivní příjem

Jeunesse

Nedávno mi přišla zpráva s otázkou, co stále dělám a jak se mám.
Odpověděla jsem: ,, Mám se dobře, akorát jsem stále v jednom kole,, Tím veškerá konverzace skončila. Protože jsem člověk, který ve všem hledá důvody, tak ani toto mě nenechalo v klidu a bádala jsem, proč tomu tak je. A víte proč? Protože již neztrácím čas klábosením o věcech, které ve skutečnosti ani nechci změnit. 

Za nedlouho to budou dva roky, co jsem poznala člověka, který uvěřil v můj potenciál a díky tomu vznikl projekt Centrum Evoluce, že to byl začátek konce mého starého života snad ani nemusím zmiňovat. Jistě znáte rčení o tom, jak je důležité být ve správný čas na správném místě. Víte proč je to důležité? Protože na správném místě potkáte ty správné lidi a pokud využijete příležitost, pak jste tam ve správný čas. 

Dnes jsem byla na správném místě ve správný čas a vím, že vždy budu na správném místě ve správný čas. Je to o tom jak člověk myslí, jaké má životní cíle a co po sobě chce v životě zanechat.

Den co den tvrdě pracuji sama na sobě, tak abych mohla žít život podle svého a být tak dobrým příkladem svým dětem a také inspirací vám všem, kteří se potácíte životem a nevíte jak z bludného kruhu vykročit ven.
Je spousty věcí, co si člověk musí uvědomit. Tím nejdůležitějším, ale je zodpovědnost za svůj vlastní život.
Nemusíte mít seřazené priority podle nějakých učebnic, podle nějakých žebříčků, mnohem, mnohem důležitější je mít jasno ve svých pocitech a cílech, pochopit proč děláte věci, které děláte a že vše je jen otázka volby jak se v dané chvíli rozhodnete. 

Já se rozhodla pro lepší život, protože když Já budu v pohodě, bude v pohodě i mé okolí, budou v pohodě děti, bude v pohodě rodinný i pracovní život. 

A pro co se rozhodnete vy?
Já mám jasno a i vy můžete mít jasno, stačí se jen rozhodnout :) A co je potřeba k tomu udělat?

Věřit ve vlastní potenciál. Neodkládat věci na až. Nebát se odmítnutí a v neposlední řadě najít si vlastní motivaci, proč vydržet a věnovat se profesionálnímu marketingu s kvalitním pasivním příjmem.

,,A NA ZÁVĚR NEZAPOMEŇTE ZASTAVIT VEŠKERÉ PŘEDSTAVY O TOM, JAK BY MĚL NÁŠ ŽIVOT VYPADAT I VE VZÁJEMNÉ INTERAKCI S OKOLÍM. PROBUĎME V SOBĚ VLASTNÍ SÍLU, VLASTNÍ JÁ A NAŠE CESTA SE STANE KRÁSNOU A NEZÁVISLOU NA VNĚJŠÍCH OKOLNOSTECH A OSOBÁCH.,,