Není Žena jako Žena

17.11.2016

Není Žena jako Žena a za tím si stojím.Každá žena touží po lásce a obejmutí, sní o panu Božském, který ji ochotně a vždy podá pomocnou ruku, snese ji modré z nebe a bude ji stále věrný, dobrým otcem dětí a skvělý živitel rodiny, ale také, aby byl více doma a trávil s ní čas, aby projevoval něhu a dokazoval, že ji stále miluje. 

No upřímně milé Ženy není to trochu moc? Nechceme toho moc najednou? V tom se zákonitě musí muži ztratit. Žena je velmi zvláštní druh, je schopna nosit potomka, porodit potomka, ale už není schopna udržet si svoji vlastní integritu. Jako by s příchodem nového života ona zemřela. Její otisk se zapíše do duše jejího potomka. 

Nedávno jsem četla slova určená mužům, článek byl hezky psaný leč slova velmi nevybíravá a to mě donutilo přemýšlet nad tím, co vede křehké stvoření k tak silným slovům hraničících s hulvátstvím.

Ať chceme nebo ne všichni máme v sobě mužský a ženský princip, avšak v momentě kdy dojde k disharmonii toho principu dostává se žena do podivné pozice v které je v podstatě bezradná, krom pocitů méněcennosti se objevují i pocity stísněnosti. Čím to je? 

Pojďme se spolu podívat na druhy žen, stejně tak jako jsme si rozdělili muže, existují i určité ženy, které jsou varovné pro muže.

1. Žena- velmi inteligentní s vysokými nároky na své okolí. Taková žena se nejvíce bojí vlastního selhání a tak pro pocit pomyslného uspokojení okolí a snahy v očích druhých vypadat jako dokonalá, je tato žena schopna nemožného. Tím, že dokáže budit pocit silné a odhodlané ženy na kterou je za všech okolností spolehnutí, je milována a okolím uznávána. Ovšem její nedůvěra k okolí je tak silná, že mnohdy když se setká se skutečně odvážným a silným jedincem jedná v zájmu sebe zachování velmi lstivě.

2. Žena- hodná holka, žena v celku normální až na pár výjimek, obraz normální ženy se ztrácí v momentě, kdy ji vezmete hračku, kterou je pocit jistoty a nadvlády nad vámi, je jedno jestli ten pocit vzala žena a nebo muž. V zájmu zachování své určité naučené integrity vyjde do boje po vzoru matky, musí přeci ukázat, že je matkou jako byla ta její, ono totiž vždy když se chovala jak chtěla její matka byla to hodná holka, kterou měl každý rád. Postupem času se ocitá v situacích, které vyžadují stejné řešení jako by to řešila její matka. Tyto ženy jsou schopné vysokých postů a nikdy nedovolí, aby jim vzal někdo jejich matku.

3. Žena- maminčin mazánek, vzorec odpovídá vzorci muže mamánka záchranáře, akorát s tím rozdílem, že tyto ženy jsou schopny skutečných a hlubokých citů. Obrovskou nevýhodou a varováním je žárlivost, podezřívají každého z podvodu, nevěry, neupřímnosti. Obviňují každého z vlastních neúspěchů, je to pro ně jednodušší, než se podívat do svého skutečného Já, kterého se nejvíce obávají. Tyto ženy dřou do úmoru, protože věří, že jedině ony mohou dostát uznání, protože se tak tvrdě starají a pracují. Takové ženy paradoxně uzavírají záhy sňatky, jejich manželství je plné rozpolcenosti, avšak trvalé, vědí moc dobře jakým způsobem donutit svůj protějšek, aby fungoval podle toho jak ony chtějí. 

Každá žena je originál stejně tak jako muž, ale není Žena jako Žena.Chceme li pochopit ženskou duši, musíme poznat jejich matku, bez předsudků a dát si čas. Velmi důležité je i vidět vazbu matka- žena, znát její příběh. I zde platí pozorování vztahu matky k otci. 

Ponižuje li matka otce, pak vězte, že i žena bude ponižovat vás nebo vaše společné potomky. Na dětech velmi dobře poznáte jak to fungovalo v obou rodinách. Děti jsou nejlepší na otvírání traumat z dětství. Pokud se vám toto poštěstilo, všímejte si všeho a uvidíte přesný obraz vzorců vašich rodičů a chod rodiny partnera.

Není Žena jako Žena a je li schopna ponižovat své milované, pak vězte, že neměla lepší vzor v dětství. Její největší touhou je pocit být skutečně milována a užitečná, stejně tak jako po tom toužila její matka.