,Můžeme počítat, ale nejsme li zrození pro čísla, nic nám neřeknou,

Numerologie

Numerologie je nauka o číslech, kdy číslům jsou přiřazovány různé charakterové rysy osobnosti.  Této nauce se věnuji již dvanáctým rokem, kdy se mi při počítání data narození otevřely informace nad kterými jsem sama kroutila hlavou, že je vím. Postupně jsem začala vidět i minulost, přítomnost a budoucnost člověka, a tak se na mě začali obracet lidé s žádostí o rozbor.

Jednoho dne jsem potkala člověka, co byl narozený ve stejný den a zajímalo mě, proč neodpovídá charakteristice, kterou mám Já. Nechápala jsem, proč je nemocný a Já ne, až jsem uviděla rodné číslo. Vzala jsem tedy tužku a papír a rozebrala své rodné číslo a zároveň děkovala Bohu, že mi bylo přiděleno právě za lomítko číslo 9, což mi ve spojení s datem narození dalo opět číslo 8. Od této doby jsem získala naprosto jiný pohled na numerologii a zapomněla na veškeré již napsané charakteristiky k jednotlivým číslům a začala se spoléhat na dar, který mi byl dán do vínku.

Dnes mi numerologie dává možnost předvídat budoucí události, když se s někým chystám spolupracovat zajímá mě celé jeho rodné číslo ve vzájemné interakci s tím mým. Jsem schopna lidem pomoci rozborem poznat a pochopit jejich skryté talenty a skutečnosti, které mohou aktivovat hezký a radostný život. V podstatě rozhýbu jejich strnulá čísla, aby byla opět aktivní a silná, schopna samostatného života bez závislostí na partnerech, vztazích i vnitřních dramatech.